DIODE SCHOTTKY 3A 100V SOD128 - PMEG10030ELPX
23,31₺
Vergiler Hariç: 19,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PMEG10030ELPX
- SKU: PMEG10030ELPX
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD128 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 3 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |