Çok Satılan
DIODE SCHOTTKY 2x10A 150V TO220AB - DSA20C150PB
55,96₺
Vergiler Hariç: 46,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DSA20C150PB
- SKU: DSA20C150PB
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A (2x10 A) |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 150 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |