DIODE SCHOTTKY 2A 40V POWERDI123 - DFLS240L-7
13,54₺
Vergiler Hariç: 11,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DFLS240L-7
- SKU: DFLS240L-7
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PowerDI123 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 2 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 2A 40V POWERDI123 - DFLS240L-7
, DFLS240L-7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.