DIODE SCHOTTKY 200mA 70V SOT23 HOTTECH - BAS70-HT
1,36₺
Vergiler Hariç: 1,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS70-HT
- SKU: BAS70-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Switching Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 70 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 70 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |