DIODE SCHOTTKY 200mA 70V SOT23-3 SMT - BAS70C_R1_00001
1,53₺
Vergiler Hariç: 1,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS70C_R1_00001
- SKU: BAS70C_R1_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 200 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 70 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |