DIODE SCHOTTKY 200mA 30V SOD323 - BAT54HT1G
7,47₺
Vergiler Hariç: 6,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAT54HT1G
- SKU: BAT54HT1G
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONSEMI |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Diode |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 200 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 200mA 30V SOD323 - BAT54HT1G
, BAT54HT1G
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.