DIODE SCHOTTKY 1A 40V SOD323 SMT - SB140CS_R1_00701
1,72₺
Vergiler Hariç: 1,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SB140CS_R1_00701
- SKU: SB140CS_R1_00701
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Extreme Low VF Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 40 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 1A 40V SOD323 SMT - SB140CS_R1_00701
, SB140CS_R1_00701
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.