DIODE SCHOTTKY 1A 30V DO214AC (SMA) - FMKA130L
2,86₺
Vergiler Hariç: 2,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FMKA130L
- SKU: FMKA130L
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 1 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE SCHOTTKY 1A 30V DO214AC (SMA) - FMKA130L
, FMKA130L
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.