DIODE SCHOTTKY 100mA 30V 0402 SMT - RB521S-30L2-TP
8,82₺
Vergiler Hariç: 7,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RB521S-30L2-TP
- SKU: RB521S-30L2-TP
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Schottky Rect. |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DFN1006-2L |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 100 mA |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 30 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |