DIODE PRESS FIT Single 50A 400V WIRE CATHODE BLACK - ZQ50K4L2
39,25₺
Vergiler Hariç: 32,71₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZQ50K4L2
- SKU: ZQ50K4L2
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | GALAXY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Press Fit |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Press-Fit |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 50 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +215 °C |
Etiketler:
DIODE PRESS FIT Single 50A 400V WIRE CATHODE BLACK - ZQ50K4L2
, ZQ50K4L2
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.