DIODE FAST SINGLE 5A 400V THT DO201AD - SF56-HT
6,27₺
Vergiler Hariç: 5,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SF56-HT
- SKU: SF56-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 (DO27) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 5 A |
| Voltaj (VRRM) | 400 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST SINGLE 5A 400V THT DO201AD - SF56-HT
, SF56-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.