DIODE FAST RECOVERY Single 775A 1800V THT DO200AB - F0800LC180
19.833,61₺
Vergiler Hariç: 16.528,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: F0800LC180
- SKU: F0800LC180
Urun Detaylari
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Extra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 775 A |
| Voltaj (VRRM) | 1800 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 1 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 775A 1800V THT DO200AB - F0800LC180
, F0800LC180
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.