DIODE FAST RECOVERY Single 3A 200V DO214AB (SMC) - ES3D
13,86₺
Vergiler Hariç: 11,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ES3D
- SKU: ES3D
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AB (SMC) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 3 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 20 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE FAST RECOVERY Single 3A 200V DO214AB (SMC) - ES3D
, ES3D
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.