DIODE BRIDGE RECTIFIER Single 1.5A 1000V WOG - W10G-E4/51
17,09₺
Vergiler Hariç: 14,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W10G-E4/51
- SKU: W10G-E4/51
Urun Detaylari
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | WOG |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1.5 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE RECTIFIER Single 1.5A 1000V WOG - W10G-E4/51
, W10G-E4/51
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.