DIODE BRIDGE 75A 1600V 3PH THT - DF75LA160
1.383,77₺
Vergiler Hariç: 1.153,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF75LA160
- SKU: DF75LA160
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 40x80-LA-Case |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 8 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 75 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 75A 1600V 3PH THT - DF75LA160
, DF75LA160
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.