DIODE BRIDGE 70A 1800V 1PH PWS-D CHASSIS - VBO72-18NO7
3.468,17₺
Vergiler Hariç: 2.890,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO72-18NO7
- SKU: VBO72-18NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | PWS-D |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1800 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 72 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 70A 1800V 1PH PWS-D CHASSIS - VBO72-18NO7
, VBO72-18NO7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.