DIODE BRIDGE 60A 1200V 3PH 9-SMPD-B SMT - DHG60U1200LB-TUB
1.804,64₺
Vergiler Hariç: 1.503,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG60U1200LB-TUB
- SKU: DHG60U1200LB-TUB
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 9-SMPD-B |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 50 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 60A 1200V 3PH 9-SMPD-B SMT - DHG60U1200LB-TUB
, DHG60U1200LB-TUB
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.