DIODE BRIDGE 58A 1200V 3PH IXYS - VUO50-12NO3
3.532,85₺
Vergiler Hariç: 2.944,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO50-12NO3
- SKU: VUO50-12NO3
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-F-B |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 300 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 60 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 58A 1200V 3PH IXYS - VUO50-12NO3
, VUO50-12NO3
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.