DIODE BRIDGE 53A 1600V +IGBT+DIODE IXYS - VUB72-16NO1
5.271,38₺
Vergiler Hariç: 4.392,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUB72-16NO1
- SKU: VUB72-16NO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard with NTC |
| Diyot Tipi | Three Phase (Braking) |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V1-A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 110 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 53A 1600V +IGBT+DIODE IXYS - VUB72-16NO1
, VUB72-16NO1
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.