DIODE BRIDGE 53A 1200V 1C 1PH+FWD IXYS - VKO55-12IO7
5.088,55₺
Vergiler Hariç: 4.240,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VKO55-12IO7
- SKU: VKO55-12IO7
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Thyristor Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-T-A |
| İletim Akımı (ITav) | 53 A |
| RMS İletim (ITrms) | 41 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.5 V |
| İletim Düşümü | 850 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |