DIODE BRIDGE 50A 1800V 1PH PWS-A CHASSIS - VBO50-18NO7
5.032,30₺
Vergiler Hariç: 4.193,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO50-18NO7
- SKU: VBO50-18NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | PWS-B |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1800 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 45 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 50A 1800V 1PH PWS-A CHASSIS - VBO50-18NO7
, VBO50-18NO7
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.