DIODE BRIDGE 50A 1200V 3PH V1A-PAK CHASSIS - VUE50-12NO1
2.422,97₺
Vergiler Hariç: 2.019,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUE50-12NO1
- SKU: VUE50-12NO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V1A-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 750 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 50 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 50A 1200V 3PH V1A-PAK CHASSIS - VUE50-12NO1
, VUE50-12NO1
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.