DIODE BRIDGE 40A 1200V 1/2C 1PH+FWD - MMH40.12
1.178,09₺
Vergiler Hariç: 981,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MMH40.12
- SKU: MMH40.12
Urun Detaylari
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | SCOMES |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Half Controlled Single Phase Rectifier Bridge |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | M14 |
| İletim Akımı (ITav) | 40 A |
| RMS İletim (ITrms) | N/A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 1.8 V |
| İletim Düşümü | 900 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | N/A |
| Konfigürasyon | Single PH |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |