DIODE BRIDGE 35A 1000V METAL CASE
37,86₺
Vergiler Hariç: 31,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KBPC3510-HT
- SKU: KBPC3510-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | KBPC |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 35 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |