DIODE BRIDGE 30A 800V 3PH SANREX - DF30NA80S
358,75₺
Vergiler Hariç: 298,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF30NA80S
- SKU: DF30NA80S
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 5-SIP |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 800 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 30 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 30A 800V 3PH SANREX - DF30NA80S
, DF30NA80S
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.