DIODE BRIDGE 28A 800V 1PH - VGZ28-08IO1
603,53₺
Vergiler Hariç: 502,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VGZ28-08IO1
- SKU: VGZ28-08IO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 800 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 28 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 28A 800V 1PH - VGZ28-08IO1
, VGZ28-08IO1
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.