DIODE BRIDGE 25A 1000V - GBJ2510-HT
27,29₺
Vergiler Hariç: 22,74₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GBJ2510-HT
- SKU: GBJ2510-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Glass Passivated |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-GBJ |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 25 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |