DIODE BRIDGE 20A 1800V 3PH FO-B IXYS - VUO25-18NO8
963,44₺
Vergiler Hariç: 802,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO25-18NO8
- SKU: VUO25-18NO8
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-B-5 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1800 V |
| Ters Akım (25°C) | 300 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 20 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 20A 1800V 3PH FO-B IXYS - VUO25-18NO8
, VUO25-18NO8
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.