DIODE BRIDGE 1A 1000V DB-1S SMD - DB107S-HT
2,92₺
Vergiler Hariç: 2,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DB107S-HT
- SKU: DB107S-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD (MDI) |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |