DIODE BRIDGE 15A 600V 1PH KBJ THT - KBJ1506_B0_10001
29,29₺
Vergiler Hariç: 24,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KBJ1506_B0_10001
- SKU: KBJ1506_B0_10001
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-KBJ |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 15 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 15A 600V 1PH KBJ THT - KBJ1506_B0_10001
, KBJ1506_B0_10001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.