DIODE BRIDGE 130A 600V 3PH ECO-PAC2 CHASSIS - VUE130-06NO7
2.872,35₺
Vergiler Hariç: 2.393,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUE130-06NO7
- SKU: VUE130-06NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | ECO-PAC2 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 130 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |