DIODE BRIDGE 100A 1600V 3PH - DF100AC160
3.376,15₺
Vergiler Hariç: 2.813,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DF100AC160
- SKU: DF100AC160
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | SANREX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | 38x98Case |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 15 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 100 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 100A 1600V 3PH - DF100AC160
, DF100AC160
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.