DIODE BRIDGE 0.5A 600V 4-SOIC - MB6S
11,77₺
Vergiler Hariç: 9,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB6S
- SKU: MB6S
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC4 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 500 mA |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.