DIODE BRIDGE 0.5A 1000V 1PH 7*2.3mm SMD T/R PANJIT - B10S_R2_00001
4,75₺
Vergiler Hariç: 3,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B10S_R2_00001
- SKU: B10S_R2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 4-SMD (MDI) |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 800 mA |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 0.5A 1000V 1PH 7*2.3mm SMD T/R PANJIT - B10S_R2_00001
, B10S_R2_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.