DIODE BREAKOVER STAND. Single 900mA 3600V BOD CASE - IXBOD1-36R
8.307,93₺
Vergiler Hariç: 6.923,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXBOD1-36R
- SKU: IXBOD1-36R
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Breakover |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | BOD Case |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 700 mA |
| Voltaj (VRRM) | 3600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |