DIODE BREAKOVER STAND. Single 900mA 2100V BOD CASE - IXBOD1-21R
6.656,13₺
Vergiler Hariç: 5.546,77₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: IXBOD1-21R
- SKU: IXBOD1-21R
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Breakover |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | BOD Case |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 900 mA |
| Voltaj (VRRM) | 2100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |