DIODE AVALANCHE Single 2A 600V SOD-57 AXIAL THT - BYV27-600-TAP
14,40₺
Vergiler Hariç: 12,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: BYV27-600-TAP
- SKU: BYV27-600-TAP
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SOD57 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 40 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE AVALANCHE Single 2A 600V SOD-57 AXIAL THT - BYV27-600-TAP
, BYV27-600-TAP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.