DIODE AVALANCHE Single 110A 1600V STUD DO203AB - DSA75-16B
3.812,37₺
Vergiler Hariç: 3.176,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DSA75-16B
- SKU: DSA75-16B
Ürün Detayları
| Kategori | Stud Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Avalanche |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis & Stud |
| Kılıf / Kasa | DO203AB (DO-5) |
| Polarite | Anode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 110 A |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Metal |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +180 °C |
Etiketler:
DIODE AVALANCHE Single 110A 1600V STUD DO203AB - DSA75-16B
, DSA75-16B
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.