DIODE ARRAY GP 90V 250MA SOT-363 - BAV756S,115
4,88₺
Vergiler Hariç: 4,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAV756S,115
- SKU: BAV756S,115
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NEXPERIA |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | High Speed Switch |
| Diyot Konfigürasyonu | Quad Series |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT363 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 250 mA |
| Voltaj (VRRM) | 90 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ARRAY GP 90V 250MA SOT-363 - BAV756S
, 115
, BAV756S
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular