DIODE 1A 1.2KV GEN PURPOSE SMB STM - STTH112U
8,37₺
Vergiler Hariç: 6,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH112U
- SKU: STTH112U
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +175 °C |