DIDOE BRIDGE 4A 1000V KINGTRONICS - KBU410-KT
17,87₺
Vergiler Hariç: 14,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KBU410-KT
- SKU: KBU410-KT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-SIP-KBU |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 4 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |