THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 2A 440V RADIAL - PPL11151HA2C8C8P
32,50₺
Vergiler Hariç: 27,09₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PPL11151HA2C8C8P
- SKU: PPL11151HA2C8C8P
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 150 Ohms |
| Tolerans | ±25 % |
| Sıcaklık Algılama | N/A |
| Uzunluk | 11 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler:
THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE 2A 440V RADIAL - PPL11151HA2C8C8P
, PPL11151HA2C8C8P
, Termistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.