THERMISTOR PTC 1200R 220VAC - PPL04122HA2B2YKB
13,65₺
Vergiler Hariç: 11,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PPL04122HA2B2YKB
- SKU: PPL04122HA2B2YKB
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Overload Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 1.2 k Ohms |
| Tolerans | ±25 % |
| Sıcaklık Algılama | 120 °C |
| Uzunluk | 4 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.