THERMISTOR PTC 0805 680R 130C THINKING - TPM2S681P130R
9,82₺
Vergiler Hariç: 8,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPM2S681P130R
- SKU: TPM2S681P130R
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0805 (2012 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 680 Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | 130 °C |
| Uzunluk | 2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
| Uygulamalar | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.