THERMISTOR PTC 0402 1K 125-140C THINKING - TPM0S102P125RS
7,58₺
Vergiler Hariç: 6,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TPM0S102P125RS
- SKU: TPM0S102P125RS
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Sensing |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Bağlantı Stili | None |
| Pin Aralığı | None |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 1 k Ohms |
| Tolerans | ±50 % |
| Sıcaklık Algılama | 125 °C/140 °C |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+150 °C |
| Uygulamalar | N/A |
Etiketler:
THERMISTOR PTC 0402 1K 125-140C THINKING - TPM0S102P125RS
, TPM0S102P125RS
, Termistörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.