THERMISTOR NTC 2K2 %+-15 LMEM
9,42₺
Vergiler Hariç: 7,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM05222L
- SKU: LM05222L
Urun Detaylari
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | LMEM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 3 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 2.2 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | 3950 K |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±3 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.