THERMISTOR NTC 100K 5% RADIAL EPCOS - B57891M104J
35,31₺
Vergiler Hariç: 29,42₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B57891M104J
- SKU: B57891M104J
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | EPCOS (TDK) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Wire |
| Pin Aralığı | 5 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 100 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | 4450 K |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±3 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 36 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.