THERMISTOR PTC RESETTABLE FUSE RADIAL 250mA 72V TH - RXEF025-TYCO
11,66₺
Vergiler Hariç: 9,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RXEF025-TYCO
- SKU: RXEF025-TYCO
Ürün Detayları
| Kategori | PTC Sigortalar |
| Üretici Firma | TYCO |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Pin Aralığı | 5.8 mm |
| Direnç (Min) | 1.25 Ohms |
| Direnç (Maks) | 1.95 Ohms |
| Akım - Kesme | 500 mA |
| Tutma Akımı | 250 mA |
| Akım (Maks) | 40 A |
| Voltaj (Maks) | 72 V |
| Açma/Kapanma Süresi | 2.5 s |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.4 mm |
| Genişlik | 3 mm |
| Yükseklik | 12.7 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |