FUSE 40A 600V 21x76 CYLIN. DELAY GOULD SHAWMUT - TRS40R
493,16₺
Vergiler Hariç: 410,96₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRS40R
- SKU: TRS40R
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | FERRAZ/GOULD |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 21x76mm |
| Akım Değeri | 40 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 600 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Time Delay |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 21 mm |
| Uzunluk | 76 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |