FUSE 315mA 250V 3.6X10 AXIAL TIME-LAG - PTU0315A
6,19₺
Vergiler Hariç: 5,16₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PTU0315A
- SKU: PTU0315A
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 3.6x10mm - Axial |
| Akım Değeri | 315 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Time Delay |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.12 A² s |
| Çap | 3.6 mm |
| Uzunluk | 10 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | N/A |